سردخانه

ذخیره سازی در سردخانه برای نگهداری انواع مختلف مواد غذایی مهم است. در حالی که بیشتر مردم برای سرد نگه داشتن غذاهای خود به یک یخچال تکیه می کنند. برخی از غذاها باید در دماهای مختلف نگهداری شوند. تا از فساد آن جلوگیری شود. سرد خانه تنها راه برای نگهداری این نوع اقلام می باشد. ماشین آلات سرد خانه انواع مختلفی دارد. سردخانه ها انواع مختلفی دارند. که برای انواع اقلام و مواد غذایی مناسب هستند. به عنوان مثال، سرد خانه محصولات لبنی، تونل های انجماد بستنی، سرد خانه های بستنی، سردخانه های پنیر و کره. هر یک از این اقلام در دمای متفاوتی برای نگهداری و انجماد بهینه نگهداری می‌شوند.

سرد خانه
سردخانه

بهتر است با شرایط نگهداری در سردخانه برای نوع غذایی که می خواهید ذخیره کنید آشنا شوید. سپس از گزینه های ذخیره سازی سرد در دسترس استفاده کنید.

این دستگاه های سردخانه مزایای متعددی دارند. آنها مناسب ترین دما را برای نگه داشتن این گونه های متفاوت از مواد غذایی در ایده آل ترین دما فراهم می کنند. هنگامی که غذا در دمای نگهداری ایده آل خود نگهداری می شود. برای مدت طولانی تری تازه تر می ماند و با سرعت کمتری فاسد می شود. رشد هر گونه میکروارگانیسمی را که ممکن است غذا را آلوده کند کاهش می دهد. همچنین احتمال کمتری دارد که در معرض سوختن فریزر قرار گیرد. زیرا دما به طور ویژه برای نگهداری کالیبره شده است.