کانکس

امروزه نه تنها کاربرد کانکس به یک کاربری خاص یا فضای خاص محدود نمی شود بلکه طیف زیادی از انواع کاربری ها را شامل می شود. از مهم ترین آنها به ایستگاه پلیس، ایستگاه اورژانس و کاربری های امدادی، مسکونی و ویلایی، اسکان کارگاهی، فست فود سیار، گیت عوارضی و … نام برد. گروه صنعتی سابات صنعت شمال با تکیه بر دانش متخصصین و تکنولوژی روز دنیا توانسته به بهترین برند تولید کانکس، ویلا پیش ساخته در شمال کشور تبدیل شود.

جهت مشاهده ویدیو آخرین کانکس های تولید شده این مجموعه به صفحه آپارات سابات صنعت مراجعه کنید.

همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

چرا سابات صنعت شمال؟

انواع کانکس از نظر نوع مصالح

برخی از کانکس های ساخته شده

انواع کانکس از نظر نوع کاربری

کانکس اداری

اداری

کانکس کارگاهی

کارگاهی

کانکس مدیریتی

مدیریتی

کیوسک نگهبانی

نگهبانی

کانکس مطبوعاتی

مطبوعاتی

کانکس فروشگاهی

فروشگاهی

کانکس فست فود

فست فود

کانکس گلفروشی

گلفروشی

کانکس ویلایی

ویلایی

کانکس بیمارستانی

بیمارستانی

کانکس ایستگاه پلیس

ایستگاه پلیس

کانکس بازیافت زباله

بازیافت زباله

کانکس خودپرداز بانک

خودپرداز بانک

کانکس سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی

کانکس چرخدار

چرخدار

 

 

تولید انواع کانکس

کانکس‌ها در دنیای صنعتی و ساختمانی عمدتا به عنوان محیط‌هایی برای استفاده موقت یا دائمی در محل کار ، مسکن ، فروشگاه و غیره استفاده می‌شوند . تولید کانکس‌ها به دلیل سرعت و آسانی ساخت و نصب ، برای بسیاری از کارفرمایان و مشتریان قابل توجه است . با توجه به نیازهای مختلف مشتریان ، کانکس‌ها با ابعاد و اندازه‌های مختلف ، امکانات داخلی متنوع و بسته به نوع کاربری مورد نیاز طراحی و ساخته می شوند ، از جمله انواع این کانکس ها می توان به کانکس‌های مسکونی ، اداری ، آموزشی و صنعتی اشاره نمود .

 

طراحی و ساخت انواع کانکس

شرکت سابات صنعت شمال با بهره‌گیری از تجربه و دانش خود در زمینه ساخت و طراحی کانکس‌های متنوع ، محصولات با کیفیت و قابل اطمینانی را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد . این شرکت با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت برتر، به ساخت انواع کانکس‌های مسکونی ، اداری ، صنعتی و تجاری می‌پردازد . همچنین، سابات صنعت شمال با توجه به نیازهای مختلف مشتریان ، قابلیت سفارشی‌سازی کانکس‌ها را نیز فراهم می‌کند تا مشتریان بتوانند با توجه به نیازهای خود ، کانکس دلخواه خود را با طراحی مناسب انتخاب کنند .

 

مقالات مرتبط با کانکس